de Looier - Hotel, Veilingmarkt en Bridgeclub

Veilingoverzicht van:

Pluimvee met rozen

Pluimvee met rozen

Deze aquarel van Jana is een bijzonder mooi stuk uit de werken die de Looier van haar in de collectie heeft.

Winkelwaarde: € 125,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Geel koperen Egyptisch tafelblad

Geel koperen Egyptisch tafelblad. Het is gegraveerd met een jachttafereel. Met pijl en boog staande in een calèche probeert een hoogstaand persoon, de Farao misschien, wild te schieten. Twee palfreniers en een speer-drager begeleiden de jager. Om deze centrale voorstelling heen zijn boven en onder nog andere minder makkelijk te duiden taferelen geciseleerd.

Winkelwaarde: € 145,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 5,00

Aquarium pompje

Aquarium pompje

Een werkend pompje om water naar het filter in een aquarium te pompen.

Winkelwaarde: € 5,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Nieuwe plaid in kussenhoes

Nieuwe plaid in kussenhoes

Deze nieuwe plaid in kussenhoes is uitermate geschikt om in de auto als noodvoorziening te dienen.

Winkelwaarde: € 10,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Een ets van Debora Duyvis

Een ets van Debora Duyvis

Deze met potlood gesigneerde ets van Debora Duyvis werd in 1943 op geschept papier gedrukt. Het is een Nieuwjaarskaart. In die jaren stuurde men elkaar geen kerstkaarten. In deze werd vrede en geluk voor 1944 gewenst. De gravure is hiervan een bijzonder mooi voorbeeld. Helemaal gaaf en onbezoedeld is het een topstuk voor verzamelaars.

Winkelwaarde: € 125,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 2,00

Jugendstil badkamerlicht

Jugendstil badkamerlicht

Dit Jugendstil badkamerlicht heeft in de glazen kap een condensgaatje.

Winkelwaarde: € 17,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 6,00

Een fotoboek van Erwin Olaf

Een fotoboek van Erwin Olaf

Een fotoboek van Erwi Olaf in practisch nieuwe staat. Een deel van zijn ouevre is in dit boek verzameld.

Winkelwaarde: € 45,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 13,00

Incompleet biedermeier servies met B

Een incompleet Biedermeier porseleinen servies met de letter B in goud gedecoreerd. Veel onderdelen hebben defectjes, maar andere stukken, waaronder de kan, zijn onbeschadigd.

Winkelwaarde: € 75,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 8,00

Aardewerken handbeschilderd bloementuiltje

Portugees aardewerk. Een handbeschilderd bloementuiltje met dito hengsel in puntgave staat.

Winkelwaarde: € 27,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Verzilverd Gero bestek in originele cassette

Een uit 59 delen bestaande uitgebride set verzilverd eetgerei in originele cassette. (Gero). Van de origineel 12 kleine en grote bestekken ontbreken enkele lepels en vorken. Extra zijn een vis- en botermesje, 12 bijpassende roestvrij stalen messen met verzilverde heften, 2 vleesvorkjes en een roomlepel.

Winkelwaarde: € 475,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 100,00

Een Philips telefoon met laadstation compleet

Een Philips telefoon compleet met laadstation, insallatieboekje en snoer.

Winkelwaarde: € 25,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Franse lampenvoet

Franse lampenvoet

Een Franse lampenvoet zonder kap hoog met bronzen montering hoog± 50 cm.

Winkelwaarde: € 85,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Een set met ijken gekeurde gewichten

Een set van 5 gekeurde gewichten

Winkelwaarde: € 75,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Antiek Zeeuws filigrain-werk

Antiek Zeeuws filigrain-werk

Drie grote zilveren knoppen van antiek Zeeuws filigrain-werk. Een heeft 'n speld en kan als broche gedragen worden, de andere twee zijn aan een rood fluwelen band bevestigd.

Winkelwaarde: € 150,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Pottenbakkers aardewerk

Pottenbakkers aardewerk

Een met de hand gedraaide aardewerken bloemenvaas met blauw glazuur.

Winkelwaarde: € 25,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Een cassette met Jamaicaanse munten

Een set van in 1971 geslagen Jamaicaanse munten in cassette. Het 5-dollar stuk is in zilver uitgevoerd. Alles in muntconditie.

Winkelwaarde: € 45,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 4,00

Een geelkoperen verrekijker

Een geelkoperen verrekijker

Een geelkoperen verrekijker

Winkelwaarde: € 75,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 7,00

Borduursel in lijst

Borduursel in lijst

In kruissteekjes geborduurd: "Het leven begint bij veertig." Een origineel cadeau om een jarige die 40 wordt een hart onder de riem te steken.

Winkelwaarde: € 15,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Art Deco klokje

Art Deco klokje

Een Art Deco wekkerklokje in massief beukenhouten kastje.

Winkelwaarde: € 35,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 5,00

5 Japanse schotels

5 Japanse schotels

5 Met de hand beschilderde Japanse porseleinen schotels. Ze zijn identiek beschilderd en het lijkt een huwelijks ceremonie te betreffen. Een ambtenaar leest een verklaring voor van een blad.

Winkelwaarde: € 25,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 6,00

Biscuit beeldje van winkelier

Biscuit beeldje van winkelier

Een biscuit beeldje van winkelier of castelein.

Winkelwaarde: € 27,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 7,00

Het drenken der paarden.

Het drenken der paarden.

Een tafereel met ruiters paarden en hond bij een drinkbekken. Deze met de hand beschilderde komt uit de 19e eeuws.

Winkelwaarde: € 450,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Een roodkoperen kruidhoorn

Een roodkoperen kruidhoorn

Een koperen kruidhoorn met jachthond en 2 vogels. Met ringen kan de hoorn aan een riem bevestigd worden.

Winkelwaarde: € 75,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 5,00

Een grote vaas met 4 oren

Een grote vaas met 4 oren

Een grote antieke ballustervormige vaas met 4 oren waardoor ooit draagtouwen geregen waren.

Winkelwaarde: € 125,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Grote speelkaarten van Edland Man

Enorme speelkaarten met mode foto's van Edland Man vervaardigd voor Focus

Winkelwaarde: € 125,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Roulette in koffer

Roulette in koffer

Een Keurkoop spelkoffer met: Roulette, poker, domino en andere spellen.

Winkelwaarde: € 65,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

een Franse kralendecoratie

een Franse kralendecoratie

een Franse kralendecoratie in het glazen middenstuk bevindt zich een bloemstuk van witte rozen.

Winkelwaarde: € 125,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Moet & Chandon

Moet & Chandon

De laatste fles Moet & Chandon champagne. Hij bleef over en wordt geveild omdat de bridgeclub met de Champagne-drives gestopt is.

Winkelwaarde: € 46,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 17,00

Van rotan gevlochten broodmand

Zeer decoratieve van rotan gevlochten broodmand.

Winkelwaarde: € 15,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Litho Annemarie de Groot

Litho Annemarie de Groot

Deze steendruk werd in opdracht van de Looier in een oplage van 100 stuks, door Annemarie de Groot vervaardigd. De prijs om uit de kosten te komen en wat winst te maken moest € 195,- worden. Voor die prijs zijn verschillende genummerde exemplaren verkocht. Nu de Looier geen winkel meer drijft, bieden wij dit kunstwerk (zonder lijst) tegen een speciale prijs aan.

Winkelwaarde: € 195,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 7,00

2 Woodblock prints

2 Woodblock prints

Een paar houtsneden. De ene afdruk heeft 4, de andere zelfs 5 drukgangen doorlopen.

Winkelwaarde: € 35,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Gesigneerde handgevormde aardewerken vaas

Winkelwaarde: € 27,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Corneille in de Looier

Corneille in de Looier

ln1988 werden abri's als nieuw Amsterdams Stadsmeubilair geplaatst. De Looier bestond twaalf en een half jaar en vierde dat door Cobra kunstenaar Corneille een litho te laten maken voor een expositie aan de Lijnbaansgracht in april van dat jaar. Van deze litho werden affiches op giga-formaat gemaakt, die in de abri's werden gehangen. Het ontwerp werd door Corneille zelf van de tekst: "Corneille in de Looier" voorzien. Het formaat van dit affiche is 180 bij 120 cm.

Winkelwaarde: € 35,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Een litho uit de 19e eeuw

Een litho uit de 19e eeuw

Un désastre, 'n lithografie van een geromantizeerd tafereel van een ongeluk met een pakezel. Uitvoering S. Lankhout & Co uit Den Haag.

Winkelwaarde: € 27,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Met de hand gedraaide melkkan

Met de hand gedraaide melkkan

Blauw geglazuurde met de hand gevormde melkkan ± 17 cm hoog

Winkelwaarde: € 17,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 2,00

Witte emaille theekan

Witte emaille theekan

Oude 50er jaren witte emaille theekan met losse deksel waarvan het emaille beschadigd is.

Winkelwaarde: € 7,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 2,00

Een groepje van 2 bisquit gebakken porseleinen beeldjes

Een paartje van 2 bisquit gebakken porseleinen beeldjes voorstellende een boeren echtpaar.

Winkelwaarde: € 22,50

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Tafelstuk uit Jamaica

Tafelstuk uit Jamaica

Een gehaakt en met suikerwater gesteven tafeldecoratie voor een feestdis. De tien gehaakte kipjes  die  op het centrale deel van het haakwerk uitzien bewijzen als het ware eer aan de opgediende schotels.

Winkelwaarde: € 65,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Een boekje over de Provence

Een boekje over de Provence

Een handzaam boekje over 'Cahier de Provence' met vele wetenswaardigheden en lavendelzaadjes? in de kaft. De pagina's 81 t/m 84 missen.

Winkelwaarde: € 10,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 3,00

Museale handtas

Museale handtas

Een rieten 50er Jaren envelop-tas met zijden binnenvoering. Een opmerkelijke tas die in 'Tassenmuseum Hendrikje' niet zou misstaan.

Winkelwaarde: € 50,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00

Een paar schitterende zilveren schoengespen uit de 17e eeuw

Een paar, met schitterende geslepen steentjes versierde, 17e eeuwse zilveren schoengespen. De binnenmontering is in goud uitgevoerd.

Winkelwaarde: € 450,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 11,00

Turks gordelmes

Turks gordelmes

Een Turks gordelmes met ijzeren lemmet in fraai bewerkte schede.

Winkelwaarde: € 65,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 2,00

Doos vol avontuur

Doos vol avontuur

Een doos vol verrassingen. Geniet van een middag vol uitpakplezier.

Winkelwaarde: € 45,00

Startprijs: € 1,00

Geveild voor: € 1,00