de Looier - Hotel, Veilingmarkt en Bridgeclub

VeilingMarkt in 'Het Zwanenmeer.' op de laatste zaterdag v/d maand.

Er wordt weer een topstuk met een startprijs van één Euro geveild op de VeilingMarkt van zaterdag 27 oktober 2018.

Antieke wandelwagen

Ook een litho van Annemarie de Groot gaat, als hij tijdens de markt niet verkocht wordt met een startbedrag van één Euro onder de hamer.

Litho van Annemarie de Groot oplage 100

Ter gelegenheid van Sinterklaas krijgen alle bezoekers een bridge-les-cassette cadeau. Daarbij zit de complete Becker Bridge Show. Hieronder ziet u er een afbeelding  van:

Bridge-Les-Cassette

De VeilingMarkt in het Zwanenmeer opent om 11 uur. Elke bezoeker ontvangt als Sinterklaas-cadeau 'n complete Bridge-DVD-Les-Cassette gratis. De veiling start om 16 uur. De artikelen die de Looier inbrengt hebben 'n startprijs van één Euro. Als de antieke eiken wandelwagen, tijdens de markt, niet voor € 125,-verkocht wordt gaat die voor het hoogste bod weg. Dat geldt ook voor de prachtige litho van Annemari de Groot die we op de markt voor € 95,- aanbieden. Startprijs één Euro. Breng je vrienden mee en maak er zaterdag 27 oktober een leuke dag van bij VeilingMarkt de Looier in het Zwanenmeer.aan de Beemsterstraat 491 in Amsterdam Noord

 terug